ALARMTRONIK - informacje o firmie

Początek działalności naszej firmy to 1990 rok, wpis do ewidencji został dokonany 9 listopada pod nr 13844. Posiadamy koncesję nr L-1584/00 wydaną przez MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach przedsiębiorstwa indywidualnego.

Właściciel i założyciel firmy, inż. Mieczysław Muzyka, posiada Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego II-go stopnia, nr 0004205. Ukończył także kurs doskonalący dla projektantów systemów alarmu pożarowego, zakończony wydaniem świadectwa przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Działamy szybko, sprawnie i skutecznie. Nasza ekipa to ludzie sprawdzeni, działający w branży od wielu lat, posiadający odpowiednie doświadczenie praktyczne i wiedzę.

Zdajemy sobie sprawę jak istotą sprawą jest bezpieczeństwo mienia, w związku z tym wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując im szeroki zakres usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb.


W naszej ofercie znajdą Państwo:

 

  • systemy alarmowe,

  • telewizja przemysłowa (monitoring),

  • systemy sygnalizacji włamania i napadu,

  • kontrola dostępu,

  • instalacje przeciwpożarowe.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Jesteśy przekonani, że będziecie z tej decyzji bardzo zadowoleni i dołączycie do szerokiego grona naszych usatysfakcjonowanych klientów !