ALARMTRONIK - oferta

Oferujemy Państwu systemy alarmowe, które zapewnią spokój i poczucia bezpieczeństwa. Każda nieruchomość jest inna, potrzeby każdego klienta są także różne, w związku z czym do każdego zapytania z Państwa strony podchodzimy indywidualnie, ustalając, przy Państwa czynnym udziale, projekt i ofertę najodpowiedniejszego systemu dla danej nieruchomości.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu: 601 794 564. Umówimy się na spotkanie, na którym określimy wstępne warunki projektowanego systemu alarmowego. Spotkanie jest niezobowiązujące i do Państwa należy ostateczna decyzja o powierzeniu nam swojego zaufania i rozpoczęciu instalacji.

Warto w tym momencie wspomnieć, iż typowe instalacje, które Państwu oferujemy to:

 

 


Zajmujemy się projektowaniem i instalacją zarówno alarmów domowych (mieszkania, domy) jak również alarmów do biur, magazynów, hal produkcyjnych, sklepów, szkół, hoteli, urzędów i innych obiektów, które muszą być chronione. Oferowany przez nas monitoring może dotyczyć dosłownie każdego miejsca, które należy otoczyć pewnym i skutecznym nadzorem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług ! Zaufajcie nam i poczujcie się bezpieczni !